Usta Analist: Bu 2 Altcoin Düşerken Bu Coin Yükselecek!

Kripto para piyasası geri çekilmenin ardından yön belirmek için dinlenme moduna girdi. Lider kripto Bitcoin 66 bin dolar seviyelerinde konsolide oluyor. Altcoin’ler de istisnalar hariç benzer bir görünüme sahip. Belirsizliğin hakim olduğu bu ortamda, popüler bir kripto analisti bir metaverse coin’inde yükselişe geçiyor. Bununla birlikte 2 altcoin için güneyi işaret ediyor.

Altcoin Sherpa: GALA sıçrama yapmaya hazırlanıyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa Nisan ayında düşüşle başladı. Şimdi de destek bulduğu seviyelerde konsolide oluyor. Bazı analistler daha fazla düşüş beklese de bazıları piyasanın geleceğinden umutlu. Altcoin Sherpa takma adlı analist, metaverse coin’i Gala’nın (GALA) 0,5 ve 0,618 Fibonacci geri çekilme seviyelerini temsil eden 0,053 ve 0,046 dolarda destek bulduğunu söylüyor. Analist, GALA’nın Fibonacci bölgelerine ulaştıktan sonra sıçrama yapacağını tahmin ediyor. Bu bağlamda analist, “GALA: Parayı seviyorsanız burada yeşil kutularda satın alın.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

GALA bu aralığa yaklaşıyor ve yazı sırasında 0,05425 dolardan işlem görüyor. Token, piyasa değerine göre 64. sırada yer alıyor. GALA, son 24 saat içinde %0,55’lik bir artış gördü.

Analiste TAO’da uzun vadeli bir dip bekliyor!

Altcoin Sherpa ayrıca, Bittensor (TAO) hakkındaki analizini de paylaşıyor. Bittensor, makine öğrenimi ve yapay zekaya (AI) odaklanan merkezi olmayan bir Blockchain platformu. Analist, TAO için şu seviyeleri işaret ediyor:

TAO: Bunun sakinleştiğini ve uzun vadeli bir dip oluşturduğunu görmek istiyorum. Hala bunun bir yapay zeka lideri olarak bu döngüde başarılı olacağı görüşündeyim. Ancak kısa vadede işler çirkin görünüyor. Bu üründe (dolar-maliyet ortalaması) 400-500 dolar arasında olur.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, TAO yazı yazıldığı sırada 609 dolardan işlem görüyordu. Token, mevcut durumda piyasa değerine göre 31. sırada yer alıyor. TAO, son 24 saat içinde %7’den fazla artış gösterdi. Ayrıca, haftalık grafiğinde %10’un üzerinde ilerleme kaydetti.

ARB potansiyel olarak 1,20 dolara gidecek!”

Analist son olarak, grafiklerin Arbitrum (ARB) için düşüş eğilimi gösterdiğini söylüyor. Arbitrum, önde gelen bir Ethereum (ETH) katman-2 ölçeklendirme çözümü. Analist, ARB için, “Bu grafiklerden bazıları kirli görünüyor. Burada bazı sıçramalar görmek istiyorum. Yoksa ARB potansiyel olarak 1,20 dolara gidecek.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, ARB yazı sırasında 1,48 dolardan işlem görüyordu. Token, mevcut durumda piyasa değerine göre 33. sırada yer alıyor. ARB, günlük grafiğinde yaklaşık %1 artış gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir